O nas

Autorzy serwisu fibromialgia.info.pl chcą czytelnikom przybliżyć problem fibromialgii. Jest to mało znana choroba, ale wcale nie taka rzadka. Szacuje się, że na fibromialgię może w Polsce cierpieć od 1.5 milionów do 2.0 milionów osób. Dokładna liczba nie jest znana, bo często lekarze sami nie znają tej choroby i jej nie potrafią rozpoznać.

Fibromialgia ma charakter przewlekły i aktywny udział w terapii osób chorych i ich rodzin jest niezbędny, aby jej leczenie było skuteczne. W fibromialgii, nawet bardziej niż w innych przewlekłych chorobach, nie do przecenienia jest wiedza osób chorych na temat tej choroby. Na szczęście jest coraz więcej publikacja na ten temat. Temu między innymi ma służyć niniejszy serwis internetowy.

Będziemy bardzo wdzięczni za Państwa opinie i uwagi na tematy poruszane w serwisie, tak  aby odpowiadał on na Państwa potrzeby i zainteresowania. Osoby, które zechcą się z nami podzielić swymi uwagami i opiniami prosimy o przesłanie ich mailem na adres: mail@fibromialgia.info.pl

Kontakt


adres korespondencyjny:
ul. Farbiarska 22
02-862 Warszawa

T:   (+48) 22 487 14 44

E:   mail@fibromialgia.info.pl

Formularz kontaktowy

Jeśli nie znalazłeś poszukiwanych odpowiedzi wypełnij nasz formularz i wyślij zapytanie do eksperta!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, tj. Phytomedica Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa dla celów związanych z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Dane podaję dobrowolnie, oświadczam iż jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Przepisz kod widoczny na obrazku
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Przed wysłaniem formularza upewnij się, że wpisany adres e-mail jest poprawny!